Gospoda Jaskółeczka

Dania na wynos

Pyszne domowe jedzenie w Radomiu!

Specjały kuchni polskiej i oryginalne tradycyjne przepisy!

 

Nie masz czasu i chęci przygotować posiłki? Dania na wynos to idealna propozycja dla tych, którzy lubią spożywać zdrowe i smaczne posiłki we własnym domu czy pracy.

Oferujemy świeże, domowe obiady z dostawą do firm i osób prywatnych. Przy większych i długoterminowych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty. Warunki dostawy negocjujemy indywidualnie.

Oferta obejmuje dania główne, aromatyczne zupy, wyśmienite sałatki, pierogi, naleśniki, pieczone mięsa, domowe wypieki oraz dania sezonowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy świeże, domowe obiady z dostawą do firm i osób prywatnych. Przy większych i długoterminowych zamówieniach proponujemy atrakcyjne rabaty.

Dla wszystkich miłośników tradycyjnych polskich dań oraz dla osób, które nie mają czasu na gotowanie w domu mamy bogatą ofertę wyrobów garmażeryjnych. Można u nas zamówić ręcznie robione pierogi w najróżniejszych smakach, naleśniki, pieczone mięsa, domowe wypieki oraz dania sezonowe związane z porą roku.

Na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc oferujemy potrawy świąteczne, które smakują wyśmienicie i na pewno będą miłym akcentem podczas rodzinnych spotkań.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.
<

 

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt

telefoniczny:

789188730

e-mail’owy:

gospoda@jaskoleczka.pl