Gospoda Jaskółeczka

Odpowiedzialność społeczna

Przedsiębiorstwo Społeczne „Gospoda Jaskółeczka”

znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 15 w Radomiu.

 

Powstaliśmy, by zapewnić miejsca pracy i rehabilitację społeczno – zawodową osobom po kryzysach psychicznych, które mają szczególne problemy na rynku pracy. Naszą misją jest serwowanie domowych posiłków najwyższej jakości, w cenach na „każdą kieszeń” oraz zmiana wizerunku osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Zatrudniamy obecnie 22 osoby, z czego 18 to osoby dysfunkcyjne. Przedsiębiorstwo społeczne, jakim jest Gospoda Jaskółeczka, to jedna z najefektywniejszych metod integracji społecznej, zapobiegająca bierności zawodowej osób chorujących psychicznie.

Gospoda Jaskółeczka przypomina firmę rodzinną, w której wszyscy darzą się wzajemnie sympatią i zaufaniem. Nasi pracownicy od początku byli zaangażowani w organizowanie przedsiębiorstwa – wymyślili logo i nazwę firmy, dobrali elementy wystroju oraz przeprowadzili badanie potrzeb rynkowych. Stworzyli dla siebie przyjazne miejsce pracy w otoczeniu ludzi mobilizujących i wspierających ich przy podejmowaniu codziennych wyzwań. To zmieniło ich życie.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które realizuje głównie cele społeczne, nie działamy dla osiągnięcia zysku. Każda zostawiona u nas złotówka wspiera osoby mające ogromne problemy z zaistnieniem na rynku pracy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług wszystkich, którzy chcą wnieść swój wkład w rozwój społeczności lokalnej oraz firmy, które prowadzą działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

W celu ustalenia szczegółów prosimy

o kontakt telefoniczny:

789 188 730

lub e-mail’owy:

prezes(m)jaskoleczka.pl

P.S.: (m) to forma zastępująca symbol „małpki

Przepraszamy za utrudnienia

Gospoda Jaskółeczka🙂

 

DANIA DNIA🤓

 

działa

oferując potrawy

na wynos

    w pn.-pt. od 12:00 do 18:00,
a w sb.-nd. od 12:00 do 17:00,

 

Codziennie polecamy:

 

Pierogi z mięsem i kapustą, ruskie, serowe,
Karczek w sosie pieczeniowym,
Schabowy z pieczarką i serem,
Rosół albo pomidorową,
Placek po węgiersku,
Kapusta zasmażana,
Zupa z dyni,
De volay,
Kopytka,

 

🖐 ☎🧐☎️
👇

 

789 188 730